ייעוץ רפואי ותזונתי

ייעוץ רפואי ותזונתי

ייעוץ רפואי ותזונתיאשקיע זמן להכרת בעיות ויעדי הבריאות המסוימים שלך, לעומק ובאופן מפורט. אח"כ אייעץ על שינויים בתזונה ואורח חיים שיעזרו לך לנוע לכיוון של בריאות טובה יותר.
הגישה העיקרית התזונתית תהיה דיאטת אוכל שלם מבוסס על צמחים, כלומר תזונה טבעית וצמחית בעיקר, מותאמת אישית.

למה בכלל תזונה? מסתבר שבהרבה מאוד מצבים בריאותיים שכיחים, שינוי תזונתי מוגדר כי טיפול קו ראשון וזאת גם לפי ההנחיות השמרניות ביותר. קורה לעתים תכופות ששינויים תזונתיים הנעשים בהתאם להנחיות רשמיות נותנים תוצאות מאכזבות.  אחת הסיבות לכך היא שההנחיות הרשמיות לא שונות מספיק מהתפריט הלא בריא השכיח. יש לקוות ואף לצפות שבעתיד התפריט הטבעי וצמחי יהפוך להנחיה רשמית.

אבקש מכל מטופל להביא עימו עותק של בדיקות מעבדה עדכניות, רשימה של תרופות ותוספים ואלרגיות למזון או לתרופות. בנוסף אבקש מכל מטופל להביא גם רשימה של כל מה שאכל במהלך 3 ימים.

בעת ביצוע שינויים מהותיים בתזונה סביר להניח כי יידרש להפחית את מינון התרופות. כדי למנוע סכנות הכרוכות בתהליך הזה, מומלץ לעשות זאת רק תחת השגחה רפואית.
הגישה שלי היא בהשראת עבודתם של רופאים וחוקרים חלוצי דיאטת אוכל שלם מבוסס על צמחים, ד"ר אורניש, אסלסטין, פורמן, מקדוגל וטי. קולין קמפבל. לפרטים נוספים ראה מקורות וקישורים.

סקייפ
skypeאמנם תמיד עדיף ייעוץ במרפאה, במיוחד מבחינת בדיקה גופנית ובמיוחד למפגש הראשון. למטופלים רחוקים או בחו"ל שלא יכולים להגיע למרפאה, מעכשיו תהיה אפשרות לייעוץ דרך סקייפ. מטופלים המעוניינים באופציה הזאת מוזמנים ליצור קשר איתי דרך האתר או במייל drmiriammaisel@hotmail.com