מי אני?

החיים יקרים, ובמיוחד החיים האנושיים שלנו. יש לנו את הפוטנציאל לפתח את עצמנו ולהפוך את העולם למקום טוב יותר. אנו יכולים לאהוב וליצור, לדאוג ולהעניק לזולת. אנו מסוגלים להפוך חכמים יותר משנה לשנה. מצד שני, כולנו ניאלץ להתמודד עם המוות שלנו יום אחד.

כל חיים משמעותיים בדרכם המיוחדת שלהם, שאותה כל אדם צריך לגלות מבפנים. ההגנה על בריאותנו היא חלק מההערכה שלנו לנס החיים ולפוטנציאל הנפלא שלהם. כרופאה כבר מזמן הבנתי שרפואה ובריאות הם לא אותו דבר. ניתוחים ותרופות בהחלט מצילים חיים, אך הבסיס לבריאותנו טמון בגנים ובהרגלים שלנו.

את ההכשרה הרפואית הקונבנציונלית שלי רכשתי לפני למעלה מ-20 שנים. מעבר להכשרה זו במשך שנים רבות – אני מתעניינת בתחום של קידום הבריאות ומשקיעה זמן ומשאבים רבים בלימוד של שיטות אמינות.

הכשרותיי הנוספות העיקריות הן בתחום התזונה וההיפנוזה. התזונה הלא בריאה יוצרת מחלות כרוניות והתזונה הבריאה מסוגלת למנוע מחלות כרוניות נפוצות ולהפוך תהלכים פתולוגיים כגון הסתיידות עורקים ונטייה לסכרת.

ההיפנוזה משמשת כשיטה לא תרופתית לטיפול במתח, כאב והרגלי עישון. שני התחומים הנ"ל דורשים יותר זמן ותשומת לב אישית משהמערכות הרפואיות הקונבנציונליות יכולות להציע. ולכן אני מספקת ייעוץ וטיפול באופן פרטי*.

pdf  קורות חיים

תעודות

starch   nutritional education trainer certificate logo  Plant Based Nutrition certificate with logo  hypnosis  yoga  yoga

* מחיר צדק חברתי. אני מציעה כל חודש מספר תורים למטופלים שאין להם תקציב לייעוץ פרטי. התשלום יהיה סמלי בלבד כדי לכסות את הוצאות המרפאה. מעונינים נא ליצור קשר.